OFERTA
O inwestycji
ETAP I
BUDYNEK A - sprzedany
BUDYNEK B
BUDYNEK C
BUDYNEK D - sprzedany
ETAP II
BUDYNEK A
BUDYNEK B
BUDYNEK C
BUDYNEK D
Inne inwestycje
Domy Łączna
Domy Piękna
Domy Żeromskiego
Finansowanie
LOKALIZACJA
SPECYFIKACJA
GALERIA
KONTAKT


NOWOCZESNE DOMY
W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

O INWESTYCJI

 

O INWESTYCJI

 

Inwestycja "Domy Graniczna" to 8 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej usytuowanych na działkach od 338 m2 do 670m2. Idealna propozycja dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny. Domy położone są w atrakcyjnej okolicy przy zachowaniu podmiejskiego klimatu w otoczeniu zieleni i własnej przestrzeni.

Teren inwestycji znajduje się w bliskiej okolicy miasta Koluszki, na pograniczu zabudowy jednorodzinnej z terenami zielonymi. Usytuowanie tworzy przyjazne, spokojne i ciche miejsce, które w połączeniu z dużą powierzchnią działki oraz własnym ogrodem sprawia, że jest to odpowiednie miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych. Dobra lokalizacja sprzyja spacerom i aktywnej formie spędzania wolnego czasu, jednocześnie łącząc ze sobą bliskość i dostępność do różnych instytucji publicznych, szkół, sklepów, środków komunikacji.

Oferujemy nowe domy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy budowie zastosowano rozwiązania, które przekładają się na niskie koszty eksploatacji. Każdy dom posiada garaż oraz użytkowe poddasze.

Realizacja inwestycji składa się z dwóch etapów, w których skład wchodzą po 4 domy z działką. Pierwszy etap jest już w realizacji, natomiast rozpoczęcie drugiego etapu planowane jest w I kwartale 2021 roku.

 

ELEWACJE

 

 

 

POWIERZCHNIA

 

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej  o powierzchni 120,05 m², gdzie powierzchnia parteru to 59,13 m² (w tym garaż 17,30 m²), natomiast poddasza 60,92 m². Każdy z domów usytuowany jest na indywidualnych działkach o powierzchniach od ~338 m² do ~670 m² znajdujących się w na działkach nr 212/6, 212/7, 212/8, 212/9 w miejscowości Przanowice (przy ulicy Granicznej w Żakowicach) będącej granicznym elementem zabudowy jednorodzinnej aglomeracji miasta Koluszki z terenami zielonymi.

 

 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

 

PARTER: Część dzienna na parterze to salon doświetlony dużymi przeszkleniami oraz otwarta kuchnia. Taras stanowi atrakcyjne przedłużenie strefy dziennej domu. Część gospodarcza to garaż dostępny z wiatrołapu

PODDASZE: Na poddaszu mieszczą się trzy wygodne pokoje doświetlone drzwiami balkonowymi oraz łazienka. Przy sypialni rodziców zaprojektowano garderobę.

 

 

PRZEKRÓJ

 

 

SEGMENTY

Inwestycja składa się z ośmiu domów wchodzących w skład czterech budynków. Każdy dom posiada duży taras wraz z działką o powierzchni od ~338m² do 670m².

poznaj ofertę dla Etapu I  poznaj ofertę dla Etapu II